Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side

  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side appartement biedt accommodatie in een woongebied van Glasgow, op loopafstand van 10 minuten van 1-10 Moray Place. Een koelkast, een oven en een wasmachine worden ook verstrekt voor uw gemak.

Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side appartement telt 1 slaapkamers. Er zijn 1 badkamers.

De woning is 5 minuten lopen van Nithsdale Drive / March Street bushalte.

Dankzij de ligging in de wijk South zijn de bezienswaardigheden zoals Moray Place gemakkelijk te bereiken. Het stadscentrum is op slechts 4 km afstand en de luchthaven Glasgow International is binnen 15 km. Met een aanbod van Europese en Italiaanse gerechten ligt Al Forno Ristorante binnen een wandeling van 5 minuten.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side
Modern Apt @Tramway Theatre
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apt @Tramway Theatre

8.1
Heel goed 26 beoordelingen
675 m van de accommodatie
USD 770 USD 693
per nacht
Home 2 Home
Mobiele prijsaanbieding

Home 2 Home

757 m van de accommodatie
USD 533 USD 480
per nacht
Glasgow South City Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Glasgow South City Apartment

7.9
Goed 5 beoordelingen
829 m van de accommodatie
USD 190 USD 171
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    15 km

    Treinstations

    Station Glasgow Central
    2,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment geplaatst?
      Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment is in de wijk South gelegen, op ongeveer 10 minuten wandelen van 1-10 Moray Place.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment zijn onder andere Necropolis van Glasgow, 1-10 Moray Place, Huize Pollok.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment is gelegen binnen 15 km van de luchthaven Glasgow International.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Nithsdale Drive / March Street en bevindt zich binnen 250 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Al Forno Ristorante en Ranjit's Kitchen restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Bij Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment vinden gasten een ingerichte keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment heeft een totale oppervlakte van 37 m².
    • Is er een wasmachine in Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment?
      Ja, bij Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side apartment is een wasmachine aanwezig.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    15 km

    Treinstations

    Station Glasgow Central
    2,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pass The Keys Cute 1-Bed Rental Unit In Glasgow South-Side

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten